Redakce

Máte tip k některému z našich článků, nebo námět na nové téma? V takovém případě budeme velmi rádi za zaslání na e-mail info@zdravazona.cz.

Redaktorky

Na přípravě článků na našem webu se podílí redakce nadšených autorek, mezi ně patří:

Podmínky webu

Autorky se snaží obsah článků maximálně přizpůsobit novinkám a aktuálním zajímavostem z oblasti zdravé výživy i tématům, které znaly již naše babičky. Témata jsou také často ovlivněna osobními preferencemi a zkušenostmi konkrétní autorky.

Ačkoliv je z naší strany snaha vše maximálně ověřit a publikovat ty nejkvalitnější informace, tak je nutné říct, že články nejsou založeny na odborných lékařských studiích. Nejedná se tak v žádném případě o náhradu lékařských rad, ani rad výživových poradců.

Je nutné si uvědomit, že veškerá témata týkající se zdraví je nutné konzultovat vždy s kvalifikovaným odborníkem. Provozovatel webu, ani autorky článků nenesou žádnou zodpovědnost za správnost článků ani za případné újmy na zdraví způsobené jejich dodržením.

Jelikož tělo každého může reagovat na uvedená doporučení jinak, tak je nutné vše vždy předem konzultovat s vhodným odborníkem, ať již svým lékařem, nebo výživovým poradcem, kteří mohou přizpůsobit obecné doporučení na míru vašich potřeb a upozornit na případná konkrétní rizika (alergie, apod.).

Provozovatel webu

Michal Kašpar, IČ: 76581071, Na Zahrádkách 303, 664 61 Holasice