Hubnutí

Pokud chcete pár kilogramů shodit, mohou se vám hodit praktické tipy, jak si celý proces hubnutí usnadnit. Nemusí se pro vás stát neustálým odříkáním, přemáháním se a krocením různorodých chutí, ale měl by vycházet z vašich potřeb a přinést vám spíše změnu dosavadního životního stylu.
Hubnutí vás bude bavit a bude motivovat k pokračování, pokud bude efektivní a úbytek váhy se na vaší postavě trvale odrazí. Výhodné také je, když poznáte spojence, kteří vám mohou v cestě za shozenými kilogramy pomoci. Zároveň je v této oblasti zapotřebí odstranit z povědomí některé hluboce zakořeněné mýty.

3 tipy pro rychlé hubnutí

3 tipy pro rychlé hubnutí

Existuje mnoho způsobů, jak rychle zhubnout. U většiny z nich však budete hladovět a budete nespokojení. Pokud nemáte sílu vůle, pak hlad způsobí, že své cíle rychle vzdáte. Dodržujte 3

Přečíst
Jak zhubnout přes boky

Jak zhubnout přes boky

Ačkoli se o nich až tak často nemluví, představují jednu z nejproblematičtějších partií na ženském těle. Někdo má boky štíhlé, jiný naopak výrazné. Možná s nimi máte problém i vy a připadáte

Přečíst
Zásady zdravého hubnutí

Zdravé hubnutí a jeho zásady

Abyste mohli zdravě hubnout, budete muset sledovat hodiny. Jedná se o strategii, která je podhodnocená, ale je vlastně nejúčinnější ze všech. Zdravé hubnutí je závislé na tom, že jíte pravidelně.

Přečíst